Lenovo ThinkPad T16 RYZEN 7 32GB 2TB 680M WQXGA

Dostępność: brak towaru
Cena: 6 999,00 zł 6999.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Lenovo
Kod produktu: 730C-1153F

Opis

LENOVO ThinkPad T16 (MAX)

T16 jest wyposażony w najnowsze procesory AMD RYZEN PRO 7-6850U oraz dedykowany układ graficzny AMD RADEON 680M! 

Zaprojektowane na nowo wnętrze mieści ulepszone elementy odprowadzające ciepło, umożliwiając lepsze chłodzenie. A innowacyjna, opracowana przez Lenovo graficzna karta rozszerzająca pozwala na pełną swobodę konfiguracji, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować system do swoich metod pracy.

Moc i mobilność zostały zoptymalizowane w komputerze ThinkPad T16, najpopularniejszej mobilnej stacji roboczej Lenovo.

Najważniejsze cechy oferowanego produktu:

✅ Wydajny procesor AMD RYZEN PRO 7-6850U (8x 4.7GHz) 

✅ Szybka i niezawodna pamięć RAM - 32GB DDR5 6400MHz

✅ Znakomity, matowy wyświetlacz 16" WQXGA (2560x1600) 

✅ Zaawansowany układ graficzny AMD RADEON PRO 680M - up to 4GB 

✅ Podświetlana klawiatura z blokiem numerycznym (QWERTY US)

✅ Niesamowicie szybki a zarazem pojemny dysk SSD -  2TB nVMe PCIe

✅ Wbudowana kamera (IR) oraz mikrofon kierunkowy 

✅ Bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu (Bateria 52Wh)

✅ Zintegrowana łączność bezprzewodowa WiFi-6 + Bluetooth 5.0

✅ Zintegrowane złącze USB-C (z Thunderbolt)

✅ Oryginalny, fabryczny system operacyjny - Windows 11 Pro

✅ Zintegrowany czytnik linii papilarnych oraz czytnik NFC 

Odkryj Lenovo ThinkPad T16 WORKSTATION

Odkryj swój prawdziwy potencjał twórczy, dzięki wydajnemu ThinkPad T16. Jego żywy 16-calowy wyświetlacz IPS pozwala zobaczyć niezwykle szczegółowy i realistyczny obraz w rozdzielczości WQXGA.

Na wydajną pracę laptopa składają się 10-godzinna żywotność baterii, szeroka gama portów, procesor Intel Core ósmej generacji oraz superszybki dysk.

O komfortową pracę dba z kolei numeryczna klawiatura, wbudowany czytnik linii papilarnych oraz ulepszony Trackpoint. Co więcej, dzięki wbudowanym funkcjom zapewniającym bezpieczeństwo, masz spokojną głowę o wszystkie dane firmowe.

Sprawdź, jak Lenovo ThinkPad T16 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

ThinkPad T16 (16, AMD) został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom dzisiejszej pracy hybrydowej.

Urządzenie zostało wyposażone w wysokowydajne procesory AMD Ryzen™ 7 PRO i zintegrowaną kartę graficzną AMD Radeon™ 680M.

Ma niesamowicie szybką pamięć i najnowocześniejsze opcje pamięci masowej.

Po prostu skonfiguruj laptopa do tego, czego potrzebujesz, a błyskawicznie wykona każde zadanie w dowolnym miejscu.

Imponujące wyświetlacze o proporcjach 16:10 i stosunek ekranu do obudowy do 85%.

Błyskawiczna pamięć operacyjna, pamięć masowa i łączność.

Rozdzielczość 2560x600 w jakości IPS (400NIT) 

Zanurzysz się w świat doskonałego obrazu za pomocą ekranu UHD  o szerokim kącie widzenia. Zobacz najmniejsze detale i wyraźny ostry obraz w swoich projektach czy podczas przeglądania Internetu.

Solidne zabezpieczenia i uwierzytelnianie

ThinkPad T16 WORKSTATION wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, technologię anti-spoofingową która uwierzytelnia dane logowania i pomaga zabezpieczyć dane, oraz ThinkShutter - czyli kamerę internetową z osłoną, którą można otwierać i zamykać.

Zalogowanie się na strony internetowe lub dokonywanie płatności online, zazwyczaj wymaga zapamiętania wszystkich haseł. Nie w przypadku funkcji FIDO, która jest wbudowana w nowe laptopy ThinkPad. Dzięki umieszczeniu informacji o użytkownikach i poświadczeniach w trzech bezpiecznych warstwach, FIDO sprawia, że logowanie do witryn jest jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. To globalne rozwiązanie zapewnia także większe bezpieczeństwo usług internetowych i zmniejsza koszty organizacji.

Przyjazny dla użytkownika i jego firmy

Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas i wysiłek związany z konfigurowaniem i wdrażaniem każdego urządzenia ThinkPad T16, wyposażono go w usługę Microsoft® AutoPilot.

To oparte na chmurze rozwiązanie umożliwia wstępne skonfigurowanie każdego laptopa tak, aby był gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Takie rozwiązanie umożliwia także szybkie serwisowanie i modernizację, jak również zapewnia bezpieczeństwo danych.

Te biznesowe laptopy ułatwiają życie (i pracę) wszystkim — od zwykłego użytkownika po technika z działu IT.

Bogata liczba portów w ThinkPad T16

Zainspirowany przez klientów renomowanej serii ThinkPad, ten najnowszy model maszyny biznesowej posiada boczne złącze do dokowania poprzez port USB-C.

Oprócz tego ThinkPad P16 wyposażony został w szereg innych portów, w tym złącze USB Typu-C (z Thunderbolt), HDMI, USB 3.1, czytnik Smart Card oraz tradycyjny czytnik kart pamięci.

Dzięki temu łatwo i szybko podłączysz wszystkie swoje urządzenia peryferyjne czy zapasowe pamięci masowe.

Wydajna bateria i technologia Power Bridge

Model ThinkPad T16 jest standardowo wyposażony w wytrzymałą baterię oraz technologię Power Bridge.

Ta innowacja ostrzeże Cię o niskim poziomie naładowania baterii, co ma szczególnie znaczenie jeśli jesteś w drodze lub z dala od pobliskiego gniazdka elektrycznego.

Umożliwi Ci ponadto wymianę baterii*bez wyłączania laptopa, pozwalając na dłuższą pracę laptopa aż do 13 godzin łącznie - bez potrzeby ładowania.

Produktywna praca niezależnie od miejsca i oświetlenia

Na podstawie opinii klientów firma Lenovo udoskonaliła panel dotykowy oraz TrackPoint. Ich lepsza konstrukcja zmniejsza skoki i przerwy podczas przewijania, dlatego te urządzenia wskazujące działają płynniej i dokładniej.

Wraz z ergonomiczną i podświetlaną klawiaturą ThinkPad T16 bez trudu będziesz mógł pracować w podróży lub w warunkach słabego oświetlenia.

Superszybka łączność Wi-Fi 6 w laptopie T16 zapewnia szybki dostęp do wszystkich danych i aplikacji w chmurze. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości HD oraz mikrofon (z funkcją redukcji hałasu w tle), umożliwiają prowadzenie wyraźnych wideorozmów zarówno w otwartych przestrzeniach biurowych, jak i w gwarnych kawiarniach.

Windows 10/11 PRO x64 w polskiej wersji językowej

 • Rozbudowane, znajome menu Start zapewnia szybki dostęp do ulubionych funkcji
 • Szybkie i płynne działanie. Obsługuje wszystko, czym dysponujesz
 • Microsoft Edge, zupełnie nowa przeglądarka, która pomaga w pracy
 • Dzięki zawsze włączonym aktualizacjom masz zapewnione najnowsze funkcje i zabezpieczenia
 • Dołącz do domeny firmowej lub szkolnej i zyskaj dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek
 • Lepsze zabezpieczenia dzięki szyfrowaniu danych i ochronie z funkcją BitLocker
 • Logowanie do pulpitu zdalnego i tworzenie maszyn wirtualnych za pomocą funkcji Hyper-V

Windows 10 Pro to znajomy system, prosty i pełen nowych funkcji pomocnych w organizowaniu pracy, zwiększaniu produktywności i zarządzaniu firmą. Zawiera wszystko, co oferuje Windows 10, oraz dodatkowe funkcje do szyfrowania, logowania zdalnego, tworzenia maszyn wirtualnych i innych zadań.

Lenovo ThinkPad T16 to nowoczesna, mobilna stacja robocza zaprojektowana dla użytkowników profesjonalnych. Notebook został wyposażony w wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 16-cali wyświetlający obraz w rozdzielczości 2560x1600 (1200:1) DOLBY VISION! 

Wydajne 8-rdzeniowe procesory AMD RYZEN 7 PRO oraz profesjonalne karty graficzne AMD RADEON 680M  gwarantują odpowiednią wydajność potrzebną do szybkiej i płynnej pracy z zaawansowanym oprogramowaniem. Całość zamknięto w trwałej, wzmocnionej obudowie, która chroni wszystkie wrażliwe komponenty przed uszkodzeniem.

Nowe złącze gwarantujące ekspresowy transfer danych – nawet do 5 Gbit/s. Dzięki temu kopiowanie filmów i dużych plików zajmuje dosłownie kilka sekund. USB typu C usprawnia przenoszenie danych na zewnętrzne dyski i urządzenia, można do niego podłączyć także drukarkę lub skaner. To złącze raz na zawsze wyeliminuje problem z podłączaniem przewodów – wtyczka jest obustronna więc można podłączyć ją w dowolny sposób.

Stworzony dla zaawansowanych użytkowników

ThinkPad T16 wykorzystuje moc najnowszego procesora AMD RYZEN 7 z nawet 8 rdzeniami, aby sprostać wymaganiom najbardziej zaawansowanych użytkowników. A profesjonalna karta graficzna RADEON zapewnia niespotykaną dotychczas moc mobilnej grafiki. Oferuje on również certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania (ISV) dla wiodącego branżowego oprogramowania, takiego jak AutoCAD®, CATIA®, Creo® i inne.

Więcej niż moc

Mobilna stacja robocza ThinkPad T16 posiada tryb Ultra-Performance, który maksymalizuje wydajność systemu w czasie intensywnej pracy. Jednocześnie zoptymalizowany przepływ powietrza i nasycenie ciepłem sprawiają, że Twoje urządzenie działa szybko i wydajnie.

Zobacz to naprawdę - 16" DOLBY VISION!

Doświadcz nieprawdopodobnego poziomu szczegółowości i bogactwa kolorów, jakie zapewnia technologia Dolby Vision™ HDR w całej gamie wyświetlaczy, takich jak opcjonalny ekran dotykowy OLED o rozdzielczości Ultra High Definition (UHD) z HDR400. Ponadto specjalnie zaprojektowany system głośników Dolby Atmos® zapewnia wyższą głośność bez zniekształceń, sprawiając że oszałamiające wrażenia audiowizualne pochłoną cię bez reszty.

Niezawodny i wytrzymały

Podobnie jak wszystkie laptopy ThinkPad mobilna stacja robocza T16 została przetestowana zgodnie z 12 wojskowymi kryteriami i przeszła ponad 200 kontroli jakości, aby zagwarantować jej działanie w ekstremalnych warunkach.

Od mrozów Arktyki do pustynnych burz piaskowych, od nieważkości do codziennych wypadków takich jak zalanie lub upuszczenie, możesz być pewien, że T16 pokona wszystkie przeszkody stojące Ci na drodze.

W stałym kontakcie

ThinkPad T16 daje Ci to, co najlepsze w zakresie zaawansowanych funkcji łączności dzięki opcjom sieci WLAN i opcjonalnemu WWAN obejmującym najnowszy standard Wi-Fi 6. Ponadto możesz za dotknięciem przycisku łatwo nawiązywać, odbierać i przerywać połączenia konferencyjne, korzystając z przycisków funkcyjnych F9-F11.

Chronimy Cię

Dzięki naszemu zintegrowanemu pakietowi zabezpieczeń ThinkShield komputer ThinkPad T16 chroni Twoje najważniejsze dane. Czytnik linii papilarnych obsługiwany przez wbudowany mikroprocesor (Match-on-chip) szyfruje Twoje dane biometryczne w systemie. Podobnie, dzięki samodzielnemu modułowi Trusted Platform Module (dTPM) twoje dane pozostają zaszyfrowane, znacząco zmniejszając prawdopodobieństwo ich kradzieży. Ponadto jeśli Twój system zostanie uszkodzony, samonaprawiający się BIOS przywróci go do wcześniejszego, bezpiecznego stanu.

 • dTPM 2.0
 • Dotykowy czytnik linii papilarnych
 • Chroniąca prywatność osłona kamery internetowej ThinkShutter
 • Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington
 • Kamera na podczerwień dla Windows Hello
 • 2 x głośnik stereo 2 W
 • Certyfikat Dolby Atmos®
 • Dwa mikrofony o dużym zasięgu
 • ThinkPad Precision Keyboard z wydzieloną częścią numeryczną
 • Podświetlana
 • Odporna na zalanie
 • 2 x USB-A 3.2 Generacja 1 (1 zawsze aktywny)
 • USB-C z Thunderbolt™ 3
 • USB-C
 • HDMI 2.0
 • Gniazdo słuchawkowe / mikrofonowe
 • Karta sieciowa RJ-45 Gigabit Ethernet
 • Opcjonalnie: czytnik Smart
 • Czytnik kart SD

14,78 cala x 9,93 cala x 1,15 cala / 375,4 mm x 252,3 mm x 29,1 mm

Skąd tak niska cena? Jakie jest pochodzenie urządzeń?

Spieszymy z odpowiedzią! Urządzenia pochodzą bezpośrednio z Lenovo Clerance Outlet. Są to anulowane zamówienia dużych, międzynarodowych korporacji. Komputery pozbawione jakichkolwiek wad technicznych oraz wizualnych. Oferowane w fabrycznym opakowaniu Lenovo Outlet oraz zestawie gotowym do użytkowania (przed pierwszym uruchomieniem). Zapewniamy wsparcie techniczne przez 12 miesięcy od daty zakupu urządzenia! Przeceny względem fabrycznie nowych egzemplarzy sięgają często 50% !

Zestaw zawiera:

 • Komputer Lenovo ThinkPad T16 
 • Oryginalny zasilacz
 • Okablowanie w standardzie polskim
 • Oryginalny karton
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium