PANCERNY TABLET ZEBRA XPLORE B10 i5 8GB SSD 10+PEN

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Dell
Kod produktu: 8ED5-50145

Opis

Pancerny Tablet Xplore Xslate B10 (ZEBRA)

Profesjonalne urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagającego, przemyslowego odbiorcy. Nastawione na nieustającą pracę w najcięższych warunkach. Zoptymalizowane pod względem technicznym oraz perfekcyjnie wykonane dzięki czemu gwarantuje pełen komfort użytkowania! 

Zwróć uwagę na znakomite parametry jednostki: 

 • Model: Xplore Xslate B10 IX101B2
 • Procesor: Intel Core i5-5350U
 • Taktowanie procesora (GHz): 1.8
 • Liczba rdzeni procesora: 2
 • Dysk: 128GB SSD (na innych aukcjach dostępne większe pojemności) 
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Transmisja danych: WiFi, 4G (LTE), GPS 
 • Rozdzielczość aparatu tylnego: 8 Mpx
 • Złącza: 2x USB 3.0, mini HDMI, Czytnik Kart MicroSD, Czytnik kart microSIM, RS232, Audio, Złącze ładowarki, mini jack 3,5 (audio)
 • Rozdzielczość natywna: 1366 x 768
 • Przekątna ekranu w calach: 10.1
 • Typ matrycy: LCD IPS
 • System operacyjny: Windows 10 Pro x64 
 • Wersja systemu operacyjnego: PL 
 • Kolor: Czarny
 • Pojemność akumulatora: 5300 mAh
 • Stan techniczny: Klasa A

W zestawie dodatkowo: 

✅ Opcjonalny uchwyt do noszenia (wartość około 129$) 

✅ Opcjonalny (dodatkowy) rysik do obsługi dotykowej (wartość około 99$)

✅ Opcjonalny port pozwalający podłączenie dodatkowego akumulatora

Większa dynamika i niezawodność

Intel® Core™ i5

Najnowsza seria procesorów Intel z rodziny Core i5 wsparta technologiami Turbo Boost, vPro czy Hyper-Threading.

Zintegrowany układ graficzny wysokiej wydajności, 64-bitowa architektura i minimum dwa rdzenie fizyczne sprostają każdej sytuacji. 

Wydajność na najwyższym poziomie — niespotykana moc i szybkośćdziałania skutkują nieograniczonym wzrostem produktywności. Idealne rozwiązanie do zadań biurowych i tych w domu.

Tablet dla najbardziej wymagających! 

Zbudowany z myślą o sprostaniu wymagającym normą IP65 oraz MIL-STD-810G tablet XSLATE B10 sprosta najbardziej ekstremalnym warunkom pracy. Posiada wszystkie zalety konwencjonalnych laptopów ważąc przy tym zaledwie 1,1 Kg. Wraz z urządzeniem otrzymujemy wszystko czego potrzebujemy do profesjonalnej pracy: wytrzymałość, mobilność, większe bezpieczeństwo i elastyczność.

Uszczelnione porty, nowy rysik oraz ulepszone opcje dotyku a także zewnętrzna, odłączana klawiatura sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla pracowników potrzebujących konwencjonalnych rozwiązań w ultra mobilnym wydaniu. Nowe akcesoria takie jak stacje biurowe czy stojaki zapewniają zwiększenie wydajności w czasie stacjonarnej pracy. A zintegrowany czytnik linii papilarnych umożliwia natychmiastowe uwierzytelnianie pracowników. 

Prosta i intuicyjna obsługa

Ekran Dotykowy

Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego użytkownik ma możliwość sterować systemem operacyjnym za pomocą gestów, przesunięć czy naciśnięć. Wpływa to na usprawnienie oraz efektywność pracy.

 • Ekranowa klawiatura
 • Obracanie i powiększanie zdjęć

To podstawowe funkcje, jakie niesie ekran dotykowy — a jest ich więcej.

Korzystaj z cyfrowego przekazu audio-video

Port mini HDMI

Złącze gwarantuje najwyższą jakość obrazu w stosunku do innych kabli analogowych i cyfrowych. 

Łączy urządzenia audio/video takie jak:

 • Odtwarzacze DVD
 • Blu-ray
 • Konsole gier
 • Komputery
 • Monitory i telewizory cyfrowe

Dzięki wsparciu wysokich rozdzielczości masz pewność, że urządzenia nowej generacji zawsze będą kompatybilne ze standardem HDMI.

Widok z przodu pokazuje, że urządzenie zostało zaprojektowane przede wszystkim do użytku w trybie poziomym, ale szybko przełącza się w tryb poziomy lub nawet do góry nogami, jeśli tablet jest obrócony.

Jeśli chodzi o sterowanie sprzętowe, w dolnej środkowej części twarzy znajduje się fizyczny przycisk Windows. Nad wyświetlaczem znajduje się kamera, a także dwa mikrofony.

Po prawej stronie ekranu znajduje się mała kontrolka, która pokazuje stan baterii oraz czytnik linii papilarnych

Po prawej stronie znajduje się włącznik / wyłącznik, mały okrągły przycisk, który wydaje się blokować i odblokowywać automatyczne obracanie ekranu, oraz rocker głośności. W prawym dolnym rogu znajdują się drzwi ochronne, które zakrywają gniazda zasilania i RJ45 LAN. Widoczna jest również przystawka dokująca dla 3,5-calowego aktywnego rysika Wacom na uwięzi.

Analizując ogólną konstrukcję tabletu XSlate B10, widać dolną wnkękę PCS, na którym zamontowano ramę środkową ze stopu magnezu, aby zapewnić sztywność i dodatkową ochronę. Następnie pojawia się zespół LCD, a na wierzchu gumowa osłona, która nieznacznie unosi się nad płaszczyzną wyświetlacza po bokach i więcej we wszystkich czterech rogach, aby zapewnić dodatkową ochronę.

Główny akumulator (Li-Polymer 7,4 V, 5300 mAH, 39,22 watogodzin) jest dostępny po zdjęciu dużych, teraz przeprojektowanych drzwi komory polimerowej z tyłu tabletu. Drzwi są bezpiecznie utrzymywane na miejscu za pomocą 14 małych śrub Philips i dwóch większych. Posiada plastikową wargę, która dociska gumową uszczelkę, zapewniając w ten sposób szczelne zamknięcie.

Sama bateria jest wymienna. Jest przykręcony do magnezowej ramy tabletu za pomocą sześciu śrub Philips. Dodatkowy akumulator nie stanowi elementu zestawu i można dokupić go oddzielnie. 

Poniższy rysunek pokazuje lewą stronę XSlate B10 z dużymi szczelinami na wymienniki ciepła i blokiem I/O, który faktycznie ma drzwi ochronne (słabo widoczne na zdjęciu), które można zablokować w celu zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem.

Blok I/O zawiera dwa pełnowymiarowe porty USB 3.0, gniazdo słuchawkowe, złącze micro-HDMI oraz gniazda kart SIM i microSDXC.

Jak zauważyliśmy w przypadku innych produktów Xplore, wiele modułów i innych ważnych części wewnątrz maszyny ma etykiety Xplore. Nadaje to urządzeniu spójny, elegancki wygląd, w przeciwieństwie do otwierania maszyny i wygląda na to, że komponenty zostały zmontowane zewsząd. Niektóre etykiety zawierają nawet numer części Xplore!

Zakres temperatur roboczych XSlate B10 wynosi od -30* do 140*Fahrenheita.

Widząc więcej niż nasza część wytrzymałych urządzeń, które działały jak mistrzowie w laboratorium tylko po to, by więdnąć na zewnątrz w letnim słońcu, postanowiliśmy sprawdzić, co potrafi XSlate B10, gdy robi się gorąco. W upalny letni dzień w NorCal może wzrosnąć nawet do 110 lub więcej. 

Ale co, jeśli temperatura osiągnie górną granicę działania urządzenia, a nawet więcej? Czy nadal będzie działać na poziomie lub w pobliżu poziomów obserwowanych w laboratorium? A jeśli tak, to jak blisko?

Aby się dowiedzieć, rozgrzaliśmy piekarnik do 77 stopni Celsjusza, poczekaliśmy, aż temperatura się ustabilizuje, a następnie włożyliśmy XSlate B10 do piekarnika i pieczemy przez 15 minut. Następnie uruchomiliśmy nasz pakiet testowy CrystalMark i uruchomiliśmy go z XSlate B10 wewnątrz piekarnika na 170F.

Najlepszy wynik w temperaturze pokojowej to 208 107 punktów w CrystalMark. Na 170F XSlate B10 zdobył 203 466 punktów. To pełne 97,8% wyniku testu porównawczego temperatury pokojowej i mieści się w zakresie odchylenia +/- 2,5%, które zwykle obserwujemy, gdy wielokrotnie przeprowadzamy te same testy porównawcze.

Kiedy XSlate B10 opóścił piekarnik, wszystko działało tak, jak powinno. (Bardzo cichy) wentylator pracował z pełną prędkością przy 170F i natychmiast zwolnił do prawie niesłyszalnego poziomu, gdy tylko wyjęliśmy tablet z piekarnika. Rzeczywiście imponujące.

Obecny standard, jeśli chodzi o technologię wyświetlania na zewnątrz, to połączenie jasnego podświetlenia, powłok antyrefleksyjnych, polaryzatorów liniowych i kołowych oraz — w celu zmniejszenia liczby powierzchni odbijających — bezpośredniego łączenia tylu warstw zestawu LCD jak to możliwe. Wszyscy główni gracze na arenie surowej / zewnętrznej korzystają z tych technologii, a różnica między podejściami sprowadza się do obecności i zakresu tych drogich powłok optycznych, sposobu ich nakładania, sposobu łączenia różnych warstw i jasności podświetlenia. Wszyscy główni producenci wytrzymałych tabletów i notebooków używają różnych odmian tych technologii czytelnych w świetle słonecznym.

Xplore ma bardzo dobry wyświetlacz czytelny w świetle słonecznym, kiedy nikt inny tego nie robił, a także dał swoim tabletom najlepsze dostępne wyświetlacze. XSlate B10 kontynuuje tę tradycję dzięki naprawdę wspaniałemu wyświetlaczowi o przekątnej 10,1 cala, rozdzielczości 1366 x 768 pikseli (proporcje 16:9) i jasnym podświetleniu 500 nitów. 1366 x 768, przez wielu znany jako 720p, to więcej niż oryginalny iPad i działa dobrze z systemem Windows 8.1 na ekranie tego rozmiaru. Wyświetlacz wykorzystuje technologię IPS LCD, co oznacza, że ​​zapewnia doskonałe kąty widzenia ze wszystkich stron. Bezpośrednie łączenie warstw i specjalne powłoki optyczne minimalizują współczynnik odbicia, dzięki czemu ekran jest dość dobrze czytelny w świetle słonecznym, a tym samym nadaje się do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Ogólnie, wyświetlacz XSlate B10 otrzymuje oceny od bardzo dobrych do doskonałych. Firma Xplore miała przewagę w oferowaniu wyświetlaczy do oglądania na zewnątrz w swoich wytrzymałych tabletach i ulepszała je z każdą generacją swoich tabletów. Jasność 500 nitów, choć nie dorównuje 1300 nitom w iX104, jest całkiem wystarczająca, jest dobra kontrola wewnętrznych odbić, a kąt widzenia jest bliski idealnemu, co zawsze sprawia, że każdy wyświetlacz jest znacznie przyjemniejszy w użyciu. I chociaż wykryliśmy żółtawy odcień na Xplore iX104 XC6, XSlate B10 go nie ma. 

Wprowadzenie pojemnościowego wielodotyku do pracy w rękawiczkach i w wilgoci nie jest łatwe. Problem polega na tym, że technologia opiera się na pomiarze pojemności między dwiema elektrodami. Jeśli rękawiczka dostanie się między palec a powierzchnię wyświetlacza, kontroler dotykowy nie wyczuje palca, a tym samym nie może zmierzyć pojemności. Można to do pewnego stopnia naprawić, zwiększając czułość kontrolera dotykowego. W ten sposób palec może być wyczuwalny, nawet jeśli grubość materiału rękawicy znajduje się z dala od powierzchni dotykowej, i myślę, że to właśnie zrobił Xplore w trybie „rękawiczki”. Firma Xplore poświęciła sporo czasu na to, aby wszystko działało poprawnie, a po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji Mode Switcher obsługa tabletu w rękawiczkach (te pokazane na poniższym obrazku) działała dobrze. Oczywiście nie masz takiej zręczności w rękawiczkach, jak w przypadku gołych palców, ale B10 reagował na dotyk i wielodotyk.

System Wacom zwiększa koszty i wagę, ponieważ wymaga płytki czujników za wyświetlaczem. Dlaczego Xplore nie otrzymał w zamian pióra pojemnościowego o wąskiej końcówce, technologii, która znacznie się poprawiła i wydaje się, że ma zastąpić aktywne digitizery elektromagnetyczne? Ponieważ, powiedział Xplore, nawet ulepszone pióra pojemnościowe nadal nie radzą sobie z deszczem, a także nie mają wrażliwości na nacisk, którą ma pióro Wacom (i niektórzy klienci Xplore prosili). 

Dane techniczne

Kod producenta XPLORE B10
Model B10 Tablet (Rugged)
Procesor Intel Core i5
Pamięć RAM (GB) 8
Pojemność dysku (GB) 128
Przekątna ekranu (Cale) 11
Ekran Dotykowy Tak
Rodzaj wyświetlacza Błyszczący Antyrefleksyjny
Karta graficzna Zintegrowana
Model karty graficznej Intel UHD
System operacyjny Windows 10 Professional (PL)
Stan Używany
Cena brutto Tak
Stawka podatku VAT (%) 23
Okres gwarancji (miesiące) 12
Gwarant Sprzedawca (GP)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium