PANCERNY TABLET ZEBRA XPLORE B10 i5 - KONFIGURATOR

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 249,00 zł 1249.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Dell
Kod produktu: 7FC3-10536_20220824151422

Opis

Pancerny Tablet Xplore Xslate B10

Zwróć uwagę na znakomite parametry jednostki:

 • Model: Xplore Xslate B10 IX101B2
 • Procesor: Intel Core i5-5350U
 • Taktowanie procesora (GHz): 1.8
 • Liczba rdzeni procesora: 2
 • Dysk: nawet do 1TB SSD M.2 
 • Pamięć RAM: do 8 GB
 • Transmisja danych: WiFi, opcjonalne 4G (LTE)
 • Rozdzielczość aparatu tylnego: 8 Mpx
 • Złącza: 2x USB 3.0, mini HDMI, Czytnik Kart MicroSD, Czytnik kart microSIM, RS232, Audio, Złącze ładowarki, mini jack 3,5 (audio)
 • Rozdzielczość natywna: 1366 x 768
 • Przekątna ekranu w calach: 10.1
 • Typ matrycy: LCD IPS
 • System operacyjny: Windows 10 Home / Pro x64
 • Wersja systemu operacyjnego: PL
 • Kolor: Czarny
 • Stan techniczny: Klasa A

Wybierz swoją konfigurację wzbogaconą o:

✅ Dodatkowy (zintegrowany) akumulator - 199 zł brutto 

✅ Opcjonalny uchwyt do noszenia - 99 zł brutto 

✅ Opcjonalny rysik do obsługi dotykowej - 99 zł brutto 

Większa dynamika i niezawodność

Intel® Core™ i5

Najnowsza seria procesorów Intel z rodziny Core i5 wsparta technologiami Turbo Boost, vPro czy Hyper-Threading.

Zintegrowany układ graficzny wysokiej wydajności, 64-bitowa architektura i minimum dwa rdzenie fizyczne sprostają każdej sytuacji. 

Wydajność na najwyższym poziomie — niespotykana moc i szybkośćdziałania skutkują nieograniczonym wzrostem produktywności. Idealne rozwiązanie do zadań biurowych i tych w domu.

Tablet dla najbardziej wymagających!

Zbudowany z myślą o sprostaniu wymagającym normą IP65 oraz MIL-STD-810G tablet XSLATE B10 sprosta najbardziej ekstremalnym warunkom pracy. Posiada wszystkie zalety konwencjonalnych laptopów ważąc przy tym zaledwie 1,1 Kg. Wraz z urządzeniem otrzymujemy wszystko czego potrzebujemy do profesjonalnej pracy: wytrzymałość, mobilność, większe bezpieczeństwo i elastyczność.

Profesjonalne urządzenie przeznaczone dla najbardziej wymagającego, przemyslowego odbiorcy. Nastawione na nieustającą pracę w najcięższych warunkach. Zoptymalizowane pod względem technicznym oraz perfekcyjnie wykonane dzięki czemu gwarantuje pełen komfort użytkowania!

Uszczelnione porty, nowy rysik oraz ulepszone opcje dotyku a także zewnętrzna, odłączana klawiatura (opcjonalna) sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla pracowników potrzebujących konwencjonalnych rozwiązań w ultra mobilnym wydaniu. Nowe akcesoria takie jak stacje biurowe czy stojaki zapewniają zwiększenie wydajności w czasie stacjonarnej pracy. A zintegrowany czytnik linii papilarnych umożliwia natychmiastowe uwierzytelnianie pracowników.

Prosta i intuicyjna obsługa

Ekran Dotykowy

Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego użytkownik ma możliwość sterować systemem operacyjnym za pomocą gestów, przesunięć czy naciśnięć. Wpływa to na usprawnienie oraz efektywność pracy.

 • Ekranowa klawiatura
 • Obracanie i powiększanie zdjęć

To podstawowe funkcje, jakie niesie ekran dotykowy — a jest ich więcej.

Korzystaj z cyfrowego przekazu audio-video

Port mini HDMI

Złącze gwarantuje najwyższą jakość obrazu w stosunku do innych kabli analogowych i cyfrowych. 

Łączy urządzenia audio/video takie jak:

 • Odtwarzacze DVD
 • Blu-ray
 • Konsole gier
 • Komputery
 • Monitory i telewizory cyfrowe

Dzięki wsparciu wysokich rozdzielczości masz pewność, że urządzenia nowej generacji zawsze będą kompatybilne ze standardem HDMI.

Widok z przodu pokazuje, że urządzenie zostało zaprojektowane przede wszystkim do użytku w trybie poziomym, ale szybko przełącza się w tryb poziomy lub nawet do góry nogami, jeśli tablet jest obrócony.

Jeśli chodzi o sterowanie sprzętowe, w dolnej środkowej części twarzy znajduje się fizyczny przycisk Windows. Nad wyświetlaczem znajduje się kamera, a także dwa mikrofony.

Po prawej stronie ekranu znajduje się mała kontrolka, która pokazuje stan baterii oraz czytnik linii papilarnych

Po prawej stronie znajduje się włącznik / wyłącznik, mały okrągły przycisk, który wydaje się blokować i odblokowywać automatyczne obracanie ekranu, oraz rocker głośności. W prawym dolnym rogu znajdują się drzwi ochronne, które zakrywają gniazda zasilania i RJ45 LAN. Widoczna jest również przystawka dokująca dla 3,5-calowego aktywnego rysika Wacom na uwięzi.

Przemyślana, pancerna konstrukcja!

Analizując ogólną konstrukcję tabletu XSlate B10, widać dolną wnkękę PCS, na którym zamontowano ramę środkową ze stopu magnezu, aby zapewnić sztywność i dodatkową ochronę.

Następnie pojawia się zespół LCD, a na wierzchu gumowa osłona, która nieznacznie unosi się nad płaszczyzną wyświetlacza po bokach i więcej we wszystkich czterech rogach, aby zapewnić dodatkową ochronę.

Główny akumulator (Li-Polymer 7,4 V, 5300 mAH, 39,22 watogodzin) jest dostępny po zdjęciu dużych, teraz przeprojektowanych drzwi komory polimerowej z tyłu tabletu. Drzwi są bezpiecznie utrzymywane na miejscu za pomocą 14 małych śrub Philips i dwóch większych. Posiada plastikową wargę, która dociska gumową uszczelkę, zapewniając w ten sposób szczelne zamknięcie.

Sama bateria jest wymienna. Jest przykręcony do magnezowej ramy tabletu za pomocą sześciu śrub Philips.

Poniższy rysunek pokazuje lewą stronę XSlate B10 z dużymi szczelinami na wymienniki ciepła i blokiem I/O, który faktycznie ma drzwi ochronne (słabo widoczne na zdjęciu), które można zablokować w celu zabezpieczenia przed przypadkowym otwarciem.

Blok I/O zawiera dwa pełnowymiarowe porty USB 3.0, gniazdo słuchawkowe, złącze micro-HDMI oraz gniazda kart SIM i microSDXC.

Jak zauważyliśmy w przypadku innych produktów Xplore, wiele modułów i innych ważnych części wewnątrz maszyny ma etykiety Xplore. Nadaje to urządzeniu spójny, elegancki wygląd, w przeciwieństwie do otwierania maszyny i wygląda na to, że komponenty zostały zmontowane zewsząd. Niektóre etykiety zawierają nawet numer części Xplore!

Zakres temperatur roboczych XSlate B10 wynosi od -30* do 140*Fahrenheita.

Widząc więcej niż nasza część wytrzymałych urządzeń, które działały jak mistrzowie w laboratorium tylko po to, by więdnąć na zewnątrz w letnim słońcu, postanowiliśmy sprawdzić, co potrafi XSlate B10, gdy robi się gorąco. W upalny letni dzień w NorCal może wzrosnąć nawet do 110 lub więcej. 

Ale co, jeśli temperatura osiągnie górną granicę działania urządzenia, a nawet więcej? Czy nadal będzie działać na poziomie lub w pobliżu poziomów obserwowanych w laboratorium? A jeśli tak, to jak blisko?

Aby się dowiedzieć, rozgrzaliśmy piekarnik do 77 stopni Celsjusza, poczekaliśmy, aż temperatura się ustabilizuje, a następnie włożyliśmy XSlate B10 do piekarnika i pieczemy przez 15 minut. Następnie uruchomiliśmy nasz pakiet testowy CrystalMark i uruchomiliśmy go z XSlate B10 wewnątrz piekarnika na 170F.

Najlepszy wynik w temperaturze pokojowej to 208 107 punktów w CrystalMark. Na 170F XSlate B10 zdobył 203 466 punktów. To pełne 97,8% wyniku testu porównawczego temperatury pokojowej i mieści się w zakresie odchylenia +/- 2,5%, które zwykle obserwujemy, gdy wielokrotnie przeprowadzamy te same testy porównawcze.

Kiedy XSlate B10 opóścił piekarnik, wszystko działało tak, jak powinno. (Bardzo cichy) wentylator pracował z pełną prędkością przy 170F i natychmiast zwolnił do prawie niesłyszalnego poziomu, gdy tylko wyjęliśmy tablet z piekarnika. Rzeczywiście imponujące.

Zrealizuje każde zadanie!

Obecny standard, jeśli chodzi o technologię wyświetlania na zewnątrz, to połączenie jasnego podświetlenia, powłok antyrefleksyjnych, polaryzatorów liniowych i kołowych oraz — w celu zmniejszenia liczby powierzchni odbijających — bezpośredniego łączenia tylu warstw zestawu LCD jak to możliwe.

Wszyscy główni gracze na arenie surowej / zewnętrznej korzystają z tych technologii, a różnica między podejściami sprowadza się do obecności i zakresu tych drogich powłok optycznych, sposobu ich nakładania, sposobu łączenia różnych warstw i jasności podświetlenia.

Wszyscy główni producenci wytrzymałych tabletów i notebooków używają różnych odmian tych technologii czytelnych w świetle słonecznym.

Xplore ma bardzo dobry wyświetlacz czytelny w świetle słonecznym, kiedy nikt inny tego nie robił, a także dał swoim tabletom najlepsze dostępne wyświetlacze. XSlate B10 kontynuuje tę tradycję dzięki naprawdę wspaniałemu wyświetlaczowi o przekątnej 10,1 cala, rozdzielczości 1366 x 768 pikseli (proporcje 16:9) i jasnym podświetleniu 500 nitów.

1366 x 768, przez wielu znany jako 720p, to więcej niż oryginalny iPad i działa dobrze z systemem Windows 8.1 na ekranie tego rozmiaru. Wyświetlacz wykorzystuje technologię IPS LCD, co oznacza, że zapewnia doskonałe kąty widzenia ze wszystkich stron.

Bezpośrednie łączenie warstw i specjalne powłoki optyczne minimalizują współczynnik odbicia, dzięki czemu ekran jest dość dobrze czytelny w świetle słonecznym, a tym samym nadaje się do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Idealny do pracy na zewnątrz!

Ogólnie, wyświetlacz XSlate B10 otrzymuje oceny od bardzo dobrych do doskonałych. Firma Xplore miała przewagę w oferowaniu wyświetlaczy do oglądania na zewnątrz w swoich wytrzymałych tabletach i ulepszała je z każdą generacją swoich tabletów.

Jasność 500 nitów, choć nie dorównuje 1300 nitom w iX104, jest całkiem wystarczająca, jest dobra kontrola wewnętrznych odbić, a kąt widzenia jest bliski idealnemu, co zawsze sprawia, że każdy wyświetlacz jest znacznie przyjemniejszy w użyciu.

I chociaż wykryliśmy żółtawy odcień na Xplore iX104 XC6, XSlate B10 go nie ma.

Mini RS232 oraz LAN (RJ45) na pokładzie!

Wprowadzenie pojemnościowego wielodotyku do pracy w rękawiczkach i w wilgoci nie jest łatwe. Problem polega na tym, że technologia opiera się na pomiarze pojemności między dwiema elektrodami.

Jeśli rękawiczka dostanie się między palec a powierzchnię wyświetlacza, kontroler dotykowy nie wyczuje palca, a tym samym nie może zmierzyć pojemności. Można to do pewnego stopnia naprawić, zwiększając czułość kontrolera dotykowego.

W ten sposób palec może być wyczuwalny, nawet jeśli grubość materiału rękawicy znajduje się z dala od powierzchni dotykowej, i myślę, że to właśnie zrobił Xplore w trybie „rękawiczki”.

Firma Xplore poświęciła sporo czasu na to, aby wszystko działało poprawnie, a po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji Mode Switcher obsługa tabletu w rękawiczkach (te pokazane na poniższym obrazku) działała dobrze.

Oczywiście nie masz takiej zręczności w rękawiczkach, jak w przypadku gołych palców, ale B10 reagował na dotyk i wielodotyk.

Szeroki wybór elementów akcesoryjnych ...

System Wacom zwiększa koszty i wagę, ponieważ wymaga płytki czujników za wyświetlaczem. Dlaczego Xplore nie otrzymał w zamian pióra pojemnościowego o wąskiej końcówce, technologii, która znacznie się poprawiła i wydaje się, że ma zastąpić aktywne digitizery elektromagnetyczne?

Ponieważ, powiedział Xplore, nawet ulepszone pióra pojemnościowe nadal nie radzą sobie z deszczem, a także nie mają wrażliwości na nacisk, którą ma pióro Wacom (i niektórzy klienci Xplore prosili).

Wytrzymałość — dostarczanie komputerów przenośnych, które mogą działać i przetrwać trudne warunki środowiskowe — to podstawa działalności Xplore. Ogólnie rzecz biorąc, w przeciwieństwie do elektroniki użytkowej, która została zaprojektowana z myślą o stylu, niskiej wadze i możliwie najniższych kosztach, wytrzymały sprzęt jest zaprojektowany i zbudowany z myślą o wytrzymałości. A to może oznaczać większą objętość i wagę oraz mniej stylu.

Dane techniczne

Kod producenta XPLORE-B10-KONFIG
Model XPLORE B10
Procesor Intel Core i5
Pamięć RAM (GB) 8
Przekątna ekranu (Cale) 11
Ekran Dotykowy Tak
Rodzaj wyświetlacza Matowy
Karta graficzna Zintegrowana
Model karty graficznej Intel UHD
Stan Używany
Cena brutto Tak
Stawka podatku VAT (%) 23
Okres gwarancji (miesiące) 12
Gwarant Sprzedawca (GP)
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 606 30 20 18
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium